Торгові марки Yes і «1 Вересня» є на ринку України вже понад 15 років і є одними з лідерів у виготовленні та продажу канцелярського приладдя, товарів для школи та рюкзаків.
Відмітна особливість ТМ Yes, Smart і «1 Вересня» — висока якість продукції, адже велика частина товарів призначена для дітей, а їхнє здоров'я й безпека цінніші за все.
Компанія постійно розвивається та вдосконалює технології, застосовує нові наукові досягнення, відкриває нові горизонти та можливості.
Рюкзаки торгової марки YES, Smart і 1 Вересня яскравий приклад сучасного стилю для школярів і дорослих. Трендові дизайни, унікальні моделі в комплекті з функціоналом роблять рюкзаки YES, Smart і 1 Вересня ідеальними для прогулянок містом, навчання або подорожей.
Ущільнені анатомічна, ортопедична спинка та широкі лямки забезпечать максимальний комфорт, а зносо- та вологостійкі матеріали гарантують довгий термін експлуатації виробів торгової марки YES, Smart і 1 Вересня.
Особливості рюкзака:
Зручний і функціональний шкільний рюкзак містить просторі два відділення: у великому розташований роздільник для зошитів і книг.
Містка кишеня з ущільненою спіненою поліетиленом передньою панеллю. Щільна повітропроникна спинка з м'якими накладками забезпечить комфорт дитини та знизить навантаження на хребет.
Регульовані плечові лямки S-подібної форми. Нагрудний ремінь для додаткової фіксації.
Дві бічні кишені на гумці для пляшки з водою та інших особистих речей.
Ручка ущільнена EVA, додатково є ручка-петля.
Декорований нашивкою з глітером. Брендована металева фурнітура, а також передбачена петелька для брелока.
Міцна водовідштовхувальна тканина щільністю 600 D. Світловідбивні елементи забезпечать видимість дитини темної пори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22 |
| Кількість відділень | 2 |
| Виготовлення | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴


