Ранець шкільний 1 Вересня 551296 Мері Кет 5, 30х15х40 см, тверда спинка
Шкільний рюкзак для дівчаток початкових класів.
Виготовлений зі щільної непромокної тканини, з міцними, регульованими плечовими лямками та ручкою.
З окремими кишенями, які дають змогу упорядковувати шкільне приладдя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,20 ₴




