Рюкзак (ранець) шкільний каркасний Yes 555128 Oxford H-11 33.5*26*13.5см |
|
- Ортопедична спинка.
Має тверду ортопедичну спинку.
У спинці та бічних панелях — пластикова пластина, у передній панелі, кишені та на дні — РЕ пластина.
Завдяки твердій ортопедичній спинці ранець фіксує лопатки дитини в правильному положенні
Силіконова ергономічна ручка
Широкі прогумовані регульовані лямки з ароматизувальним ефектом.. Ширина лямок — 60 мм, матеріал — поліестер.
Регульовані ремінці плечових лямках допомагають адаптувати ранець для дитини практично будь-якої комплекції та зросту.
Спеціальний водовідштовхувальний матеріал зберігає вміст рюкзака сухим у разі потрапляння вологи на поверхню ранця. - Ранець має 1 об'ємну фронтальну кишеню і 2 бічні кишені. Зовнішні кишені допомагають дитині оптимально розташувати в рюкзаку особисті речі.
- Висота 33.5 (см)
Ширина 26.0 (см)
Глибина 13.5 (см)
Вага 990.0 (г)
Об'єм 12.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 33.5 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Вага | 990 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302,30 ₴





