Рюкзаки ТМ Kite пройшли випробування на базі лабораторії біомеханіхі ГУ "Інститут травматології та ортопедії Національної Академії медичних наук України".Рюкзаки рекомендовані для використання дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Ущільнена ортопедична спинка повторює природний вигин хребта, рівномірно розподіляє вагу вмісту рюкзака вздовж хребта, тим самим допомагаючи у формуванні правильної постави. Спинка не дозволяє вмісту рюкзака тиснути на спину, при цьому щільно прилягає до неї. Дозволяє "дихати" завдяки використанню сітчастої вентильованої тканини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Pop Pixie |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 270 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,30 ₴


