Каркасний рюкзак 1 ВЕРЕСНЯ H-11 Formula-race для хлопчиків молодшого шкільного віку. Модель виготовлена з міцних матеріалів і відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних дитячих шкільних рюкзаків. Ортопедична спинка рівномірно розподіляє навантаження на спину дитини, сприяючи виробленню правильної постави та запобігаючи викривленню хребта. Внутрішній функціонал рюкзака дає змогу зручно та рівномірно розмістити книги, зошити та інші речі, які знадобляться дитині в школі.
Характеристики:
- Розміри: 31*26*14 см
- Об'єм: 12 літрів
- Вага: 1000 г
- Матеріал: поліестер із водовідштовхувальними властивостями
- Цвет: синій
- Тематика рисунка: Формула 1
Додаткові характеристики:
- конструкція з пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спинки та боковин;
- ортопедична спинка з м'якими амортизувальними подушками та сітчастою поверхнею;
- широкі регульовані плечові лямки анатомічної S-подібної форми;
- в основному відділенні рухомі роздільники з еластичною стрічкою для фіксації книг і зошитів у вертикальному положенні, кишеня на блискавці;
- об'ємна кишеня на передній панелі;
- бічні кишені для води та дрібниць на гумці, мають сітчасту вставку, зверху прикриваються клапаном на липучці;
- світловідбивні елементи периметром рюкзака підвищують безпеку дитини на проїждній частині, роблячи її помітнішою за низького освітлення;
- зручна ергономічна верхня ручка та петелька для підвішування;
- допускається машинне прання за 40°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 1000 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248,20 ₴





