Барвистий шкільний ранець YES H-11 Dinosaur 553175 - каркасний рюкзак із пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спини та боковин. В основному відділенні є рухомі роздільники з еластичною стрічкою та прозора кишеня для розкладу. На передній панелі об'ємна кишеня. Бічні кишені для води та дрібниць. Широкі (6 см) і зручні S-подібні регульовані лямки. Посилене дно з додатковою пластиковою вставкою. Ранець можна прати в пральній машині.
Особливості:
Виготовлений із міцного водонепроникного матеріалу
На передній панелі об'ємна кишеня
Бічні кишені для пляшечки з водою та інших особистих речей
Широкі та зручні лямки, регульовані, S-подібної форми
Кількість внутрішніх роздільників — 2
Кількість кишень — 3
Кількість відділень — 1
Прогумована ручка для зручного перенесення
Посилене дно з додатковою пластиковою вставкою
Характеристики:
Виробник: YES (Великобританія)
Матеріал: Поліестер
Колір: Синій із зеленим
Ширина: 26 см
Висота: 34 см
Глибина: 14 см
Об'єм: 12 л
Вага: 950 г
Стать: Для хлопчиків
YES — провідний англійський бренд рюкзаків і шкільної канцелярії
YES #musthave — активно розвивається в напрямку текстильної продукції.
Стильні молодіжні рюкзаки та сумки «YES» від успішної команди дизайнерів. Кожен дизайн — це стиль, мода та гарантований успіх у молоді в Європі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 950 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 248,20 ₴




