
Рюкзак (ранець) шкільний каркасний Dr.Kong BS026B Magic time
1 085,30 ₴
- В наявності
- Код: BS026B
+380 (67) 577-92-32
- +380 (98) 499-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак (ранець) шкільний каркасний Dr.Kong BS026B Magic time м'яка спинка 33*29*13.
Рюкзак дитячий Dr.Kong ортопедичний
Шкільний рюкзак призначений як для учнів початкових класів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Dr. Kong |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,30 ₴
