Скарбничка Kite K23-498-1 Корівка — оригінальна та функціональна. Вона допоможе дитині накопичити гроші на бажану купівлю і стильно прикрасить інтер'єр. Це ефектний подарунок, який приноситиме користь і даруватиме радість упродовж багатьох років.
Скарбничка виготовлена з міцного високоякісного пластику. Вона дуже містка та практична. Має отвір для монет і зручний клапан для вилучення вмісту. А отже, щоб дістати свої накопичені скарби, дитині не доведеться розбивати або ушкоджувати скарбничку. Її можна використовувати повторно нескінченну кількість разів.
Завдяки оригінальній формі, скарбничка підніматиме настрій і прикрашатиме інтер'єр. Кумедна корівка дуже мила та симпатична. Це одночасно крута функціональна річ і цікава іграшка. Скарбничка представлена в зручному та ефектному картонному пакованні, чудово підходить як подарунок для дітей і підлітків.
Особливості:
містка та містка, розмір 13*13*15 см;
виготовлена з високоякісного міцного пластику;
має клапан для зручного витягання вмісту, скарбничку не потрібно розбивати, а цикли використання необмежені;
дизайн у формі кумедної корівки – стильний та оригінальний;
показне паковання — яскрава картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



