Настільний контейнер для сміття YES — це розв'язання проблеми зі сміттям на робочому столі для всіх шанувальників креативити та майстрити. Привабливий дизайн, компактний розмір, кришка відкривається й закривається легко, надійно утримуючи сор всередині. Особливості: • настільний контейнер призначений для дрібного сміття; • оригінальний дизайн прикрасить інтер'єр дитячої та покращить настрій; • компактний розмір 18х10 см і чудова місткість — для оптимальної організації простору; • у цікавій ігровій формі привчить дитину підтримувати порядок; • невибагливий у догляді — легко витягувати сміття та мити;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність педалі | Ні |
| Знімна кришка | Так |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (з кришкою) |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кришку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

